Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Seagate Exos 3.5" 12TB Sata 3.0 7200 Rpm Harddisk ST12000NM001G
Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 23 yorum
27.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 27500.00
Seagate EXOS X16 ST12000NM001G 3.5" 12 TB 7200 RPM SATA 3 HDD Satıcı: guvenlikamiri
31.004,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 31004.00
Seagate Exos 3.5 12TB NAS Disk 7200 RPM SATA 3 512E/4KN Yüksek Performanslı Depolama
Satıcı: GüvenlikDepo | 6 yorum
32.257,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 32257.00
Seagate Exos 3.5 12Tb 7200 512E/4Kn St12000Nm001G Satıcı: Erenler Ticaret
89.948,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 89948.28
Seagate 12TB Exos 3.5" Sata 3.0 7200 Rpm Harddisk ST12000NM001G Harddisk Satıcı: Erenler Ticaret
89.948,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 89948.28
Seagate 12Tb Exos 3.5" Sata 3.0 7200 Rpm Harddisk St12000nm001g
Satıcı: ESTORESUN
111.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 111600.00
Seagate EXOS X16 ST12000NM001G 3.5" 12 TB 7200 RPM SATA 3 HDD Satıcı: eStoreSun
121.439,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 121439.99
TEMEL ÖZELLİKLER