Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: bettlepc | 1 yorum
8.072,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 8072.00 Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 TB 3.5" 7200 RPM Sata 3.0 HDDSatıcı: Bettlepc
8.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 8490.00 Seagate Exos X18 10Tb HDD 512E/4KN SATASatıcı: Hema Bilişim
8.679,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 8679.33 Seagate ST10000NM018G 10 TB 3.5" 7200 RPM Exos Sata X18 SSDSatıcı: teknostok
8.924,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 8924.35 Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10TB 256MB 7200RPM Sata3 3.5" Hard DiskSatıcı: teknostok
9.428,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 9428.28 Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 TB 3.5" 7200 RPM Sata 3.0 HDDSatıcı: Uzmanlarpc
9.655,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 9655.71 Hızlı Stok 10 Tb Seagate 3.5 Exos Sata X18 7200rpm 256mb St10000nm018g (RESMI DISTI GARANTILI)Satıcı: BettlePc
9.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 9699.00 10 TB SEAGATE 3.5 EXOS SATA X18 7200RPM 256MB ST10000NM018G (RESMI DISTI GARANTILI)Satıcı: Magic Teknoloji
9.926,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
8 9926.40 Seagate Exos X18 10Tb 7200Rpm 256Mb Sata3 6Gbit/Sn St10000nm018g Nas HddSatıcı: onlinealisverisyap
10.219,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 10229 Seagate Exos X18 St10000Nm018G 3.5" 10 TB Sata-3.0 7200 RPM 256 MB HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
10.339,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 10339.99 SEAGATE ST10000NM018G EXOS X18 3.5" 10TB 7200rpm 256mb Sata Enterprise HarddiskSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
10.339,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
11 10339.99 SEAGATE EXOS X18 10TB 7200RPM 256MB SATA3 6Gbit/sn ST10000NM018G NAS HDDSatıcı: onlinealisverisyap
10.356,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 10366 Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10TB 256MB 7200RPM Sata3 3.5" Hard DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.956,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 10966 Seagate EXOS X18 3.5" 10 TB SATA 3.0 7200Rpm Güvenlik HarddiskiSatıcı: Smartlink
11.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 11750.00 SEAGATE ST10000NM018G EXOS X18 3.5" 10TB 7200rpm 256mb Sata Enterprise HarddiskSatıcı: Smartlink
11.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
15 11750.00 Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10TB 256MB 7200RPM Sata3 3.5" Hard DiskSatıcı: onlinealisverisyap
12.830,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 12830.83