Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Seagate FireCuda 530R NVMe SSD 2TB, PS5/PC için, M.2 PCIe Gen4 ×4 NVMe 1.4, 7.400 MB/s’ye kadar, 3D-TLC-NAND, 5.050 TBW, soğutucu, Data Rescue Services (ZP2000GM3A073) Satıcı: netsiparis
23.888,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 23898.5
Seagate 2Tb Firecuda 530R Zp2000gm3a073 M.2 2280 Ssd
Satıcı: Netsiparis
23.830,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 23830.80
Seagate 2TB FireCuda 530R NVMe Okuma 7400MB-Yazma 6900MB M.2 SSD(ZP2000GM3A073)
23.929,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 23939
SEAGATE 2TB FIRECUDA 530R ZP2000GM3A073 7400-6900MB/s M2 NVME GEN4 Disk Satıcı: onlinealisverisyap
24.683,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 24693
Seagate 2Tb Fırecuda 530R Zp2000gm3a073 7400-6900Mb/S M2 Nvme Gen4 Disk
Satıcı: ZmTeknoloji
24.771,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 24771.10
SEAGATE 2TB FIRECUDA 530R ZP2000GM3A073 7400-6900MB/s M2 NVME GEN4 Disk Satıcı: onlinealisverisyap
28.030,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 28030.90
SEAGATE 2TB FIRECUDA 530R ZP2000GM3A073 7400-6900MB/s M2 NVME GEN4 Disk Satıcı: Hızlı Stok
35.270,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 35270.53
Seagate 2tb Fırecuda 530R ZP2000GM3A073 7400-6900MB/S M2 Nvme Gen4 Disk
Satıcı: Hızlı Stok
38.837,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 38837.94
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ