Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Güvenlik Amiri | 23 yorum
2.570,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 2570.00 Seagate Ironwolf ST2000VN004 2 TB 5900 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: magic
2.889,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 2889.99 Seagate Ironwolf Nas 2tb 3.5" Sata Hard Drive Sabit Disk ST2000VN004 - 2 TBSatıcı: menelbilgisayar | 7 yorum
2.982,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 2982.00 Seagate ST2000VN004 2000 GBSatıcı: netsiparis
3.042,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 3042.40 Seagate Ironwolf, 2TB, ST2000VN004Satıcı: DFS Bilgisayar
3.280,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 3280.60 Seagate IronWolf St2000Vn004 3.5" 2 TB Sata-3.0 5900 RPM 64 MB HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
3.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 3299.99 SEAGATE 3.5 2TB IRONWOLF ST2000VN004 5900 RPM 64MB SATA-3 NAS DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
3.276,31 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
7 3286.31 Seagate 3.5" 2Tb Ironwolf St2000vn004 5900 Rpm 64Mb Sata-3 Nas DiskiSatıcı: Dfsbilgisayar
3.313,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 3313.01 Seagate Ironwolf ST2000VN004 2 TB 5900 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: azomik
3.377,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 3377.40 Seagate IronWolf ST2000VN004 2 TB 3.5'' Sata 3 Hard DiskSatıcı: gamingdepom
3.392,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 3392.55 SEAGATE 3.5 2TB IRONWOLF ST2000VN004 5900 RPM 64MB SATA-3 NAS DiskiSatıcı: ZmTeknoloji
3.373,92 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 3383.92 Seagate 2tb 3.5" 5900rpm 64mb Ironwolf Nas St2000vn004Satıcı: DFS Bilgisayar
3.761,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 3761.57