Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf Pro HDD Fiyatları

30 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST30000NT011 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: DFSBilgisayar

76.474,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 76474.95
Seagate IronWolf Pro 30TB, NAS Dahili Sabit Sürücü, 3,5", 7200 U/Min, CMR, 512 MB Önbellek, SATA 6 GB/S, Data Rescue Service (ST30000NT011)

Satıcı: DFS Bilgisayar

77.572,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 sn önce

2 77582.44
30 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200rpm 256mb St30000nt011 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: DFSBilgisayar

77.750,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 77750.40
Seagate 30TB IronWolf Pro 256MB 7200rpm (ST30000NT011) NAS Diski 77.741,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 77751
30 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200RPM 256MB ST30000NT011 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Dfs Bilgisayar

79.604,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 79604.12
Seagate 30 TB 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST30000NT011 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: DFS Bilgisayar

80.556,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 80556.00
30 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Pro Sata3 7200rpm 256mb St30000nt011 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Teknoteg

81.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 81848.00
30 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST30000NT011 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

82.219,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 82219.21
Seagate IronWolf Pro ST30000NT011 30TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

82.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 82469.00
Seagate Ironwolf Pro ST30000NT011 30TB 7200RPM 512MB 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: netsiparis

84.587,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 84587.50
30 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST30000NT011 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

95.603,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 95603.73
Seagate 30 TB 3.5 IRONWOLF PRO SATA3 7200RPM 256MB ST30000NT011 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: guvenliticaret

101.334,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 101334.36

Seagate IronWolf Pro HDD Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf Pro HDD Temel Özellikleri

Seagate IronWolf Pro HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 695 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf Pro HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.