Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MercadoActual
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
3.303,40 TL + 196,59 TL Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 3313.4 4TB SEAGATE IRONWOLF PRO 7200RPM 256MB NAS ST4000NE001Satıcı: mesrati-bilgisayar
5.129,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 5129.05 Seagate Ironwolf Pro St4000ne001 4tb 7200rpm 256mb 3.5" HarddiskSatıcı: Manel Bilgisayar
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 5499.00 Seagate 4tb Seagate Ironwolf Pro 7200RPM 256MB Nas ST4000NE001Satıcı: akelgüvenlik | 2 yorum
5.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 5500.00 Seagate IronWolf Pro 3.5" 4TB 7200RPM 256MB Sata E-Nas Disk ST4000NE001Satıcı: Bypazar | 33 yorum
15.627,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 15627.00