Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: bettlepc
12.113,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 12113.00 Seagate 12TB Ironwolf Pro 7200RPM 256MB Sata 3.0 3.5" Dahili Disk (ST12000NE0008) HarddiskSatıcı: Drone Kulübü
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 12499.00 Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 3.5" 12 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: Bettlepc
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12499.00 Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 3.5" 12 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: AKNOLOJİ
15.919,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 15919.94 Seagate 12Tb IronWolf Pro 7200RPM 256MB Sata 3.0 3.5" Dahili Disk (ST12000NE0008) HarddiskSatıcı: Arslan Bilgisayar
16.733,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 16743 SEAGATE 12TB 3.5 7200RPM 256MB SATA3 NAS DİSKİ IRONWOLF PRO ST12000NE0008Satıcı: onlinealisverisyap
17.020,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 17030 Seagate 12TB Ironwolf Pro 256MB 7200rpm (ST12000NE0008) NAS Diski 17.133,00 TL + 15,00 TL Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
7 17143 Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 3.5" 12 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
17.659,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 17659.80 SEAGATE 12TB 3.5" 7200RPM 256MB SATA3 NAS DİSKİ IRONWOLF PRO ST12000NE0008Satıcı: onlinealisverisyap
21.376,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 21386.98