Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf HDD (10 TB) Fiyatları

Seagate Ironwolf 10TB 7200RPM 256MB -ST10000VN000 - 10 TB

Satıcı: exbilisim | 2 yorum

19.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 19599.00
Seagate IronWolf, 10 TB, Dahili Sabit Disk, NAS, CMR 3,5 İnç, SATA 6 Gb/sn, 7200 RPM, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, 3 yıl Rescue Services (ST10000VN000)

Satıcı: Amazon.com.tr

19.884,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 19894
Seagate IronWolf ST10000VN000 10TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 21000.00
Seagate 10TB Ironwolf ST10000VN000 3.5'' 256MB 7200 Rpm Nas Disk

Satıcı: iconbilisimltd

22.079,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 22079.08
SEAGATE ST10000VN000 IRONWOLF 3.5" 10TB 7200rpm 256mb Sata (TR Seagate Garantili) 7/24 NAS Harddisk

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

23.387,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 23387.20
SEAGATE 3.5 10TB IRONWOLF ST10000VN000 256MB 7200RPM SATA-3 NAS DİSKİ

Satıcı: ramazanmutlu

24.412,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 24412.58
SEAGATE 35 10TB IRONWOLF ST10000VN000 256MB 7200RPM SATA-3 NAS DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

24.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 24888.00
SEAGATE 3.5 10TB IRONWOLF ST10000VN000 256MB 7200RPM SATA-3 NAS Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

24.933,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 24943
Seagate 10TB Ironwolf 3.5" 7200 256M ST10000VN000

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 3 yorum

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 24999.00
Seagate 10TB Ironwolf ST10000VN000 3.5'' 256MB 7200 Rpm Nas Disk

Satıcı: Netsiparis | 2 yorum

25.840,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 25840.32
10TB SEAGATE IRONWOLF 7200Rpm 256MB NAS ST10000VN000

Satıcı: Lowell Teknoloji

27.459,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 27459.73
Seagate IronWolf ST10000VN000 10TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

28.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 28219.00
10TB SEAGATE IRONWOLF 7200Rpm 256MB NAS ST10000VN000

Satıcı: onlinealisverisyap

30.467,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 30467.39

Seagate IronWolf HDD (10 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf HDD Ürün Ailesi

Seagate IronWolf 10 TB (ST10000VN000) HDD 10 TB 19.599,00 TL
Seagate IronWolf 12 TB (ST12000VN000) HDD 12 TB Fiyat bulunamadı

Seagate IronWolf HDD (10 TB) Temel Özellikleri

Seagate IronWolf HDD (10 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 690 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf HDD (10 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.