Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
10.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 10209 SEAGATE 10TB IRONWOLF ST10000VN008 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS DiskiSatıcı: ZmTeknoloji
10.398,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 10408 Seagate Ironwolf ST10000VN008 10 TB 7200 Rpm 256 MB Sata-3 Nas Diski-9083207124787Satıcı: onlinealisverisyap
10.548,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 10548.90 Seagate IronWolf ST10000VN0008 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 NAS HDDSatıcı: Bettlepc
10.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10599.00 SEAGATE 10TB IRONWOLF ST10000VN008 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS DiskiSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
10.868,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 10878 Seagate IronWolf 10TB SATA 6Gb s 3.5" Internal Hard Drive ST10000VN0008Satıcı: bettlepc | 4 yorum
10.899,00 TL Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 10899.00 Seagate IronWolf, 10 TB, NAS Dahili Sabit Disk HDD — CMR 3,5 İnç, SATA 6 Gb/sn, 7200 Devir/Dakika, 256 MB Önbellek, RAID Ağa Bağlı Depolama için, Rescue Hizmetleri (ST10000VN0008)Satıcı: Hema Bilişim
10.926,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 10926.69 Seagate IronWolf ST10000VN0008 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 NAS HDDSatıcı: NetmatikElektronik
11.052,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 11052.83 SEAGATE IRONWOLF, ST10000VN0008, 3.5", 10TB, 256Mb, 7200Rpm, SERVER/NAS HDDSatıcı: Ptd Bilişim
11.236,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 11246.37 SEAGATE 10TB IRONWOLF ST10000VN008 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
11.376,27 TL Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 11376.27