Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf HDD Fiyatları

Seagate IronWolf ST12000VN0008 12TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 23500.00
Seagate 3.5 12TB 256M Iw ST12000VN0008 Harddisk

Satıcı: firstteknoloji | 1 yorum

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 24000.00
Seagate IronWolf ST12000VN0008 3.5" 12 TB SATA 3 HDD

Satıcı: ramazanmutlu

26.980,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 26980.90
SEAGATE 12TB 3.5 7200RPM 256MB SATA3 NAS DİSKİ IRONWOLF ST12000VN0008

Satıcı: onlinealisverisyap

27.828,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 27828.00
Seagate 12Tb Ironwolf St12000vn0008 256Mb 7200Rpm Nas Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

27.946,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 27946.40
Seagate 12Tb Ironwolf St12000vn0008 256Mb 7200Rpm Nas Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

27.946,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 27946.40
Seagate IronWolf ST12000VN0008 3.5" 12 TB SATA 3 HDD

Satıcı: zmteknoloji

28.025,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 28025.79
SEAGATE 12TB 3.5" 7200RPM 256MB SATA3 NAS DİSKİ IRONWOLF ST12000VN0008

Satıcı: onlinealisverisyap

28.602,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 28602.25
SEAGATE 12TB 3.5" 7200RPM 256MB SATA3 NAS DİSKİ IRONWOLF ST12000VN0008

Satıcı: netsipariş

28.845,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 28845.90
12TB SEAGATE IRONWOLF 7200 256M NAS ST12000VN0008

Satıcı: netsiparis

29.835,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 29835.36
Seagate IronWolf NAS HDD 12 TB SATA HardDisk ST12000VN0008

Satıcı: NCRGAME | 9 yorum

30.071,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 30071.93
Seagate 12TB Ironwolf 256MB 7200rpm (ST12000VN0008) NAS Diski 30.334,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 30344
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: NETSİPARİS

31.119,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 31119.80
12 TB SEAGATE 3.5 IRONWOLF SATA3 7200RPM 256MB ST12000VN0008 (3 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: KUANTUM

31.218,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 31218.92
12 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Sata3 7200rpm 256mb St12000vn0008 (3 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Teknoteg

31.701,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 31701.00

Seagate IronWolf HDD Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf HDD Temel Özellikleri

Seagate IronWolf HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 690 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.