Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate IronWolf HDD Fiyatları

Seagate 2tb Ironwolf ST2000VN003 3.5" 64MB 5900RPM Sata3 Nas Harddisk

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 7999.00
Seagate St2000Vn003 Ironwolf 2Tb 5400Rpm 256Mb Harddisk 8.493,51 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8503.51
Seagate IronWolf ST2000VN003 3.5" 2 TB ‎5900 RPM 64 MB SATA 3 HDD

Satıcı: Netsiparis

8.573,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 8573.94
Seagate IronWolf ST2000VN003 3.5" 2 TB ‎5900 RPM 64 MB SATA 3 HDD

Satıcı: lowellteknoloji

8.619,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 8619.48
Seagate St2000Vn003 Ironwolf 2Tb 5400Rpm 256Mb Harddisk

Satıcı: netsipariş

8.627,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 8627.70
Seagate 2TB IronWolf 64MB 5900rpm (ST2000VN003) NAS Diski 8.678,00 TL + 30,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 8688
Seagate St2000Vn003 Ironwolf 2Tb 5400Rpm 256Mb Harddisk

Satıcı: LowellTeknoloji

8.806,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 8806.86
SEAGATE 3.5 2TB 64M IW ST2000VN003

Satıcı: netsiparis

8.946,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 8946.34
SEAGATE 3.5 2TB 64M IW ST2000VN003

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.961,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 8961.84
Seagate Ironwolf ST2000VN003 3.5" 2tb 64MB 5900RPM Sata3 Nas Sabit Disk

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 8999.00
2 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Sata3 5400rpm 256mb St2000vn003 (3 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: Teknoteg

9.288,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 9288.08

Seagate IronWolf HDD Fiyat Geçmişi

Seagate IronWolf HDD Temel Özellikleri

Seagate IronWolf HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 415 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate IronWolf HDD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Seagate IronWolf HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.