Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate SkyHawk HDD Fiyatları

Seagate Skyhawk ST4000VX015 4TB 256MB 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: ramazanmutlu

7.566,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 7566.07
SEAGATE 35 4TB SKYHAWK ST4000VX015 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

7.685,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 7685.27
SEAGATE 35 4TB SKYHAWK ST4000VX015 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

7.712,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

3 7712.10
Seagate SkyHawk ST4000VX015 3.5" 4 TB 5900 RPM SATA 3.0 HDD

Satıcı: onlinealisverisyap

7.732,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 7732.69
Seagate 3.5" 4Tb Skyhawk St4000vx015 5900 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

7.750,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 7750.80
Seagate SkyHawk ST4000VX015 3.5" 4 TB 5900 RPM SATA 3.0 HDD

Satıcı: zmteknoloji

7.759,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 7759.34
Seagate Skyhawk ST4000VX015 4TB 256MB 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

7.911,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 7911.41
Seagate Skyhawk St4000vx015 4Tb 7200Rpm 256Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.034,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 8034.30
Seagate 4tb ST4000VX015 Skyhawk 3.5' 5400RPM Harddisk Güvenlik Diski (Hikvision)

Satıcı: MYAZILIM | 1 yorum

8.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 8450.00
Seagate SkyHawk ST4000VX015 3.5" 4 TB 5900 RPM SATA 3.0 HDD

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.457,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 8457.43
Seagate 3.5" 4tb Skyhawk ST4000VX015 5900 Rpm 256MB Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ZmTeknoloji | 1 yorum

8.534,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 8534.07
Seagate 4TB Skyhawk 256MB 5900RPM SATA 3 3,5 (ST4000VX015) Güvenlik Diski 8.557,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 8567
SEAGATE 4TB ST4000VX015 SKYHAWK 3.5' 5400RPM HARDDISK GUVENLIK DISKI (HIKVISION)

Satıcı: netsiparis

9.049,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 9049.64

Seagate SkyHawk HDD Fiyat Geçmişi

Seagate SkyHawk HDD Temel Özellikleri

Seagate SkyHawk HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 490 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate SkyHawk HDD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Seagate SkyHawk HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.