Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate SkyHawk HDD Fiyatları

Seagate SKYHAWK ST8000VX009 3.5" 8 TB 5400 RPM 256 MB HDD

Satıcı: redsoftware

15.639,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 15639.08
Seagate 8tb Güvenlik Diski Sata 3.5" 7/24 Skyhawk ST8000VX009

Satıcı: QUEENCK

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 15999.00
Seagate SKYHAWK ST8000VX009 3.5" 8 TB 5400 RPM 256 MB HDD

Satıcı: Yekdane

16.010,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 16010.13
Seagate Skyhawk ST8000VX009 8TB 256MB 3.5” SATA 3 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: ramazanmutlu

16.160,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 16160.32
Seagate 3.5" 8Tb Skyhawk St8000vx009 5400 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: kasvabilişim

16.539,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 16539.40
SEAGATE 35 8TB SKYHAWK ST8000VX009 5400 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

16.586,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 16586.00
Seagate 3.5" 8Tb Skyhawk St8000vx009 5400 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

16.729,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 16729.40
Seagate Skyhawk ST8000VX009 8TB 256MB 3.5” SATA 3 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

17.068,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 17068.20
Seagate 3.5" 8 Tb Skyhawk ST8000VX009 Sata 3.0 5400 Rpm Hard Disk

Satıcı: DFSBilgisayar

17.662,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 17662.09
Seagate 3.5" 8 Tb Skyhawk ST8000VX009 Sata 3.0 5400 Rpm Hard Disk

Satıcı: hedefmarket

17.706,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 17706.67
Seagate 8TB Skyhawk 256MB 5400RPM SATA 3 3,5 (ST8000VX009) Güvenlik Diski 17.778,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 17788
Seagate 8TB SKYHAWK 5400RPM 256MB 7/24 ST8000VX009

Satıcı: Bilgepazar

17.932,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 17932.82
Seagate 8TB SKYHAWK 5400RPM 256MB 7/24 ST8000VX009

Satıcı: DFS Bilgisayar

18.468,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 18468.00
Seagate 8tb ST8000VX009 Skyhawk 3.5' 5400RPM Harddisk Güvenlik Diski (Hikvision)

Satıcı: Core Bilgisayar

19.795,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 19795.84

Seagate SkyHawk HDD Fiyat Geçmişi

Seagate SkyHawk HDD Temel Özellikleri

Seagate SkyHawk HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 630 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate SkyHawk HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.