Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Skyhawk AI HDD Fiyatları

Seagate Skyhawk Aı Surveillance 12Tb 7200Rpm 512Mb Sata3 7/24 Güvenlik 3.5'' Harddisk (St12000ve003)

Satıcı: EX BİLİŞİM

23.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 23249.10
Seagate Skyhawk Aı Surveillance 12TB 7200RPM 512MB Sata3 7/24 Güvenlik 3.5" Harddisk - 12 TB

Satıcı: exbilisim

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 24999.00
Seagate SkyHawk ST12000VE003 12TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: exbilisim

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 24999.00
Seagate 12 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Aı Sata 7200RPM 512MB 7/24 Guvenlık ST12000VE003 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: sanaluygun

25.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 25555.00
12 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Aı Sata 7200Rpm 512Mb 7/24 Guvenlık St12000ve003 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: ACF Teknoloji

30.792,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 30792.90
Seagate SkyHawk ST12000VE003 12TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: netsipariş

32.471,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 32471.20
Seagate 12TB 3.5 Skyhawk AI SATA 512MB 7200RPM (ST12000VE003) Güvenlik Diski 32.543,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 32553
Seagate SkyHawk AI 12TB 3.5" SATA HDD/Sabit Sürücü

Satıcı: netsiparis

33.093,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 33103.5
12 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK AI SATA 7200RPM 512MB 7/24 GUVENLIK ST12000VE003 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: ACF Teknoloji

33.128,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 33128.94
Seagate SkyHawk ST12000VE003 12TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: LowellTeknoloji

33.566,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 33566.46

Seagate Skyhawk AI HDD Fiyat Geçmişi

Seagate Skyhawk AI HDD Temel Özellikleri

Seagate Skyhawk AI HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 685 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Skyhawk AI HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.