Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Skyhawk AI HDD (20 TB) Fiyatları

Seagate SkyHawk AI ST20000VE003 20TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Erenler Ticaret

35.671,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 35671.59
Seagate Skyhawk Aı ST20000VE003 20TB 7200RPM 512MB 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: smartlink

49.412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 49412.00
Seagate SkyHawk AI ST20000VE003 20TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: netsipariş

53.887,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 53887.90
Seagate Skyhawk Aı St20000ve003 20Tb 7200Rpm 512Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

53.920,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 53920.50
St20000ve003 - Seagate 20 Tb 3.5 Skyhawk Aı Sata 512Mb 7/24 Guvenlik Diski

Satıcı: Netsiparis

54.703,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 54703.40
Seagate SkyHawk AI ST20000VE003 20TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: netsiparis

54.965,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 54975.9
Seagate SkyHawk AI ST20000VE003 20TB 7200RPM 512MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: netsiparis

55.708,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 55708.42
SEAGATE SKYHAWK AI 20TB 7200RPM 256MB SATA3 ST20000VE003 7/24 HDD

Satıcı: onlinealisverisyap

56.073,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 56073.00
20 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK AI SATA 512MB 7/24 GUVENLIK ST20000VE003 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: UZMANLARPC

56.198,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 56198.55
20 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Aı Sata 512MB 7/24 Guvenlık ST20000VE003 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: MAESKO

63.128,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 63128.83

Seagate Skyhawk AI HDD (20 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Skyhawk AI HDD Ürün Ailesi

Seagate Skyhawk AI (ST20000VE003) HDD 20 TB 35.671,59 TL
Seagate Skyhawk AI (ST24000VE002) HDD 24 TB 36.431,08 TL

Seagate Skyhawk AI HDD (20 TB) Temel Özellikleri

Seagate Skyhawk AI HDD (20 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 685 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Skyhawk AI HDD (20 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.