Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Skyhawk AI HDD Fiyatları

Seagate 10 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Sata 7200RPM 256MB 7/24 Guvenlık ST10000VE001 (Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: GFCTEKNOLOJİ | 6 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 19999.00
Seagate 10 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Sata 7200RPM 256MB 7/24 Guvenlık ST10000VE001 (5 Yıl Resmı Dıst Garantılı)

Satıcı: DİSKBANK

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 19999.00
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDD

Satıcı: ramazanmutlu

21.165,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 21165.90
Seagate Skyhawk AI 10Tb 7200rpm 256mb Sata3 550tb-Y Rv 7-24 (ST10000VE001) Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

21.173,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 21173.64
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 3.5" 10 TB 7200 RPM SATA 3 HDD

Satıcı: Teknodata_Bil

20.884,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20884.00
Seagate 3.5" 10Tb Skyhawk St10000ve001 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: kasvabilişim

21.677,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 21677.30
SEAGATE 3.5 10TB SKYHAWK ST10000VE001 7200 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

21.778,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21778.00
Seagate 3.5" 10Tb Skyhawk St10000ve001 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

21.967,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 21967.00
Seagate Skyhawk AI 10Tb 7200rpm 256mb Sata3 550tb-Y Rv 7-24 (ST10000VE001) Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

22.409,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 22409.67
10TB Seagate SkyHawk 7/24 Güvenlik Sistemleri İçin Hard Disk 256MB Önbellek (ST10000VE001)

Satıcı: onlinealisverisyap

22.690,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 22700.57
Seagate SkyHawk Al 3.5 inç 10 TB 7200 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

24.025,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 24025.93
Seagate SkyHawk Al 3.5 inç 10 TB 7200 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

24.729,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 24729.74
Seagate 10TB Skyhawk Al 256MB 7200rpm (ST10000VE001) Güvenlik Diski 25.612,00 TL + 30,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 25622
10 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK AI SATA 7200RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST10000VE001 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

27.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 27349.00

Seagate Skyhawk AI HDD Fiyat Geçmişi

Seagate Skyhawk AI HDD Temel Özellikleri

Seagate Skyhawk AI HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 720 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Skyhawk AI HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.