Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Skyhawk AI HDD Fiyatları

12 Tb Seagate Skyhawk 3,5" 256MB 7200 (ST12000VE001) 7/24 Güvenlik Disk

Satıcı: AykTeknoloji

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 19999.00
Seagate 12TB Skyhawk SV35 3.5" Sata3 7200RPM 256MB 7/24 HDD [ST12000VE001]

Satıcı: koçlar grup ticaret

22.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 22548.00
Seagate Skyhawk Aı 12Tb 7200Rpm 256Mb Sata3 7/24 Güvenlik 3.5" Harddisk (St12000ve001)

Satıcı: EX BİLİŞİM

23.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 23249.10
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 3.5" 12 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDD

Satıcı: guvenlikamiri

24.646,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 24646.80
Seagate ST12000VE001 12 TB SkyHawk 3.5" 7200 RPM Harddisk

Satıcı: duzeygroup

25.244,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 25244.51
SEAGATE 12TB 3.5" SKYHAWK AI ST12000VE001 256MB 7200RPM GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: ramazanmutlu

25.749,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 25749.54
Seagate 12Tb 3.5" Skyhawk St12000ve001 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: kasvabilişim

26.366,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 26366.80
SEAGATE 12TB SKYHAWK ST12000VE001 256MB 7200RPM SATA-3 GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

26.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 26546.00
SEAGATE 12TB SKYHAWK ST12000VE001 256MB 7200RPM SATA-3 GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: ZmTeknoloji

26.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 26565.00
SEAGATE 12TB 3.5" SKYHAWK AI ST12000VE001 256MB 7200RPM GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

27.285,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 27285.08
Seagate ST12000VE001 SKYHAWK 3.5" 12TB 7200rpm 256mb SATA 7/24 Harddisk

Satıcı: NETSİPARİS

29.688,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 29688.50
Seagate ST12000VE001 SKYHAWK 3.5" 12TB 7200rpm 256mb SATA 7/24 Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

30.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 30069.00
SEAGATE SKYHAWK 12TB 7200RPM 256MB SATA3 ST12000VE001 7/24 HDD

Satıcı: Hızlı Stok

33.311,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 33311.20
12 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK AI SATA 7200RPM 512MB 7/24 GUVENLIK ST12000VE001 (5 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: UZMANLARPC

33.748,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 33748.92

Seagate Skyhawk AI HDD Fiyat Geçmişi

Seagate Skyhawk AI HDD Temel Özellikleri

Seagate Skyhawk AI HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 690 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Skyhawk AI HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.