- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: arvenbilisim
6.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 6600.00 Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: DBEteknoloji
6.670,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 6670.43 Seagate SkyHawk 3.5 inç 8 TB 7200 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
6.720,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 6720.00 Seagate 8 Tb Skyhawk 7200R 256MB 7/24 ST8000VE001Satıcı: İNFOCENTERBİLGİSAYAR | 1 yorum
6.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 6750.00 Seagate 8TB Sata 3.0 7200RPM 356MB 3.5" Dahili DiskSatıcı: QUEENCK
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 6999.00 Seagate Skyhawk Al 3,5" 8tb 256mb 7200 St8000ve001Satıcı: magicteknoloji
6.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 6999.99 Seagate St8000Ve001 Skyhawk 8 TB Al Sata 3.0 7200 RPM 3.5" HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
6.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 6999.99 Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 HDDSatıcı: magic
7.010,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 7010.41 Seagate 8TB Skyhawk AI ST8000VE001 256MB 3.5” SATA 3 7200Rpm 7-24 Güvenlik DiskiSatıcı: Arslan Bilgisayar
7.286,61 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
9 7296.61 SEAGATE ST8000VE001 SKYHAWK 3.5" 8TB 7200rpm 256mb SATA 7/24 HarddiskSatıcı: Lowell Teknoloji
7.355,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 7355.37 SEAGATE 8TB ST8000VE001 SKYHAWK 256MB 3.5” SATA 3 7200RPM 7-24 GUVENLIK (ITHALAT)Satıcı: pazarola
7.424,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 7424.38 Seagate Skyhawk AI 8TB SATA 6Gb/s - ST8000VE001Satıcı: netsiparis
7.442,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
12 7442.00 Seagate SkyHawk AI, 8 TB, Dahili Sabit Disk, 3.5" SATA 6 Gbps, 256 MB Önbellek, DVR NVR Güvenlik Kamera Sistemi için, 3 yıl Rescue Services (ST8000VE001)Satıcı: Lowell Teknoloji
7.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
13 7659.00 Seagate St8000Ve001 Skyhawk 3.5 Inç 8Tb 7200Rpm 256Mb Sata 7/24 Hdd GriSatıcı: Lowell Teknoloji
7.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 7719.00 Seagate Skyhawk Al 3,5" 8tb 256mb 7200 St8000ve001Satıcı: verofis
7.746,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 7746.00 SEAGATE SKYHAWK, ST8000VE001, 3.5", 8TB, 256Mb, 7200Rpm, Güvenlik, HDDSatıcı: Ptd Bilişim
7.761,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
16 7771.67 Seagate 8TB Skyhawk AI ST8000VE001 256MB 3.5” SATA 3 7200Rpm 7-24 Güvenlik DiskiSatıcı: Lowell Teknoloji
7.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
17 7869 8 Tb Seagate 3.5 Skyhawk Aı Sata 7200Rpm 256Mb 7/24 Guvenlık St8000ve001 (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: bizdeherseyvar
7.897,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 7897.44 Seagate 8TB Skyhawk AI ST8000VE001 256MB 3.5” SATA 3 7200Rpm 7-24 Güvenlik DiskiSatıcı: SMALLMAN
7.994,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 7994.38 Seagate 8TB Skyhawk Surveillance 256MB 7200rpm (ST8000VE001) Güvenlik Diski 8.413,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 8423 SEAGATE 8TB 3.5 7200RPM 256MB SATA3 GÜVENLİK DİSKİ SKYHAWK ST8000VE001Satıcı: onlinealisverisyap
8.684,96 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
21 8694.96 8Tb St8000Ve001 Skyhawk 256Mb 3.5” Sata 3 7200Rpm 7-24 GüvenlikSatıcı: pazareyle
8.995,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
22 9005.57 Seagate 8Tb Skyhawk Ai St8000Ve001 256Mb 3.5” Sata 3 7200Rpm 7-24 Güvenlik HarddiskSatıcı: pazareyle
9.105,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
23 9115.56 Seagate 8TB Skyhawk AI ST8000VE001 256MB 3.5” SATA 3 7200Rpm 7-24 Güvenlik DiskiSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
9.437,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
24 9437.64 Seagate 8TB Skyhawk AI ST8000VE001 256MB 3.5” SATA 3 7200Rpm 7-24 Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
10.902,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
25 10902.31 Seagate St8000Ve001 Skyhawk 3.5 Inç 8Tb 7200Rpm 256Mb Sata 7/24 Hdd GriSatıcı: Nusrat Bilişim
12.233,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
26 12233.04