Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate SkyHawk HDD Fiyatları

Toshiba 1tb Seagate Skyhawk 256MB 7/24 ST1000VX013

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 1 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3999.00
Seagate 1tb Seagate Skyhawk 256MB 7/24 ST1000VX013

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 4 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3999.00
Seagate SkyHawk 1TB 5400RPM 256MB Önbellek 3.5 inç SATA 3.0 Harddisk (ST1000VX013) 4.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5009
Seagate SkyHawk 1TB 5400RPM 256MB Önbellek 3.5 inç SATA 3.0 Harddisk (ST1000VX013) 4.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5009
Eagate 1Tb 3.5" 5400Rpm 256Mb Sata Skyhawk ( 3 Yıl Garanti) ( St1000vx013)

Satıcı: Dualpazar

5.184,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5184.90
Seagate Skyhawk ST1000VX013 3.5 '' 1 TB 256MB SATA HDD

Satıcı: sagol

5.530,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5530.08
Seagate SkyHawk, 1 TB, Dahili Sabit Disk, 3,5" SATA 6 Gb/s, 256 MB Önbellek, DVR NVR Gözetleme Sistemi için, Video Depolama için, 3 yil Dahili Rescue Services (ST1000VX013)

Satıcı: netsiparis

5.533,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 5543.49
Seagate Skyhawk ST1000VX013 3.5 '' 1 TB 256MB SATA HDD

Satıcı: Mavilim_Elektronik

5.537,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 5537.89
1TB SEAGATE SKYHAWK 256MB 7/24 ST1000VX013

Satıcı: Betaplus

5.576,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 5576.64
Seagate 1Tb St1000Vx013 Skyhawk 256Mb 7/24 Güvenlik Diski 5.533,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5543.49
Seagate Skyhawk ST1000VX013 3.5 1TB 256MB 5400RPM 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: netsipariş

5.611,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 5611.90
1TB SEAGATE SKYHAWK 256MB 7/24 ST1000VX013

Satıcı: dualpazar

5.685,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 5685.88
Seagate 1Tb St1000vx013 Skyhawk 256Mb 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: Netsiparis

5.725,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5725.20
Seagate Skyhawk ST1000VX013 3.5 1TB 256MB 5400RPM 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: Mavilim Elektronik

5.777,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 5777.36
SEAGATE 3.5 1TB SKYHAWK ST1000VX013 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski Distribütör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.322,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 6322.74
Seagate 1TB Skyhawk 256MB 5400rpm (ST1000VX013) Güvenlik Diski 6.388,00 TL + 119,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

16 6398

Seagate SkyHawk HDD Fiyat Geçmişi

Seagate SkyHawk HDD Temel Özellikleri

Seagate SkyHawk HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 20 mm
• Ağırlık 415 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate SkyHawk HDD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Seagate SkyHawk HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.