Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ekspresteknoloji
2.699,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 2699.90 Seagate SkyHawk, 3 TB, Dahili Sabit Disk, 3,5" SATA 6 Gb/s, 256 MB Önbellek, DVR NVR Gözetleme Sistemi için, Video Depolama için, 3 yil Dahili Rescue Services (ST3000VX015)Satıcı: ŞHG Bilişim
3.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 3150.00 Seagate Skyhawk ST3000VX015 3 Tb 5400 Rpm 256mb Sata3 7/24 Güvenlik Diski 4.030,82 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4040.82 Seagate 3 TB 3.5'' SKYHAWK ST3000VX015 256 MB 7200 RPM HDDSatıcı: ramazanmutlu
4.208,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 4208.90 Seagate 3.5 3Tb 256M Skyh St3000vx015Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
4.260,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
5 4260.35 Seagate Skyhawk ST3000VX015 3 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
4.269,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 4269.42 SEAGATE 3.5 3TB 256M SKYH ST3000VX015Satıcı: UZMANLARPC
4.332,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 4332.82 Seagate 3tb 3.5" Skyhawk ST3000VX015 256MB 7200RPM Güvenlik Diski (Distrübütör Garantili)Satıcı: netsiparis
4.490,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 4490.40