Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
3.378,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 3378.52 Seagate Skyhawk ST4000VX005 3.5" 4 TB HDD HarddiskSatıcı: zmteknoloji
3.490,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 3490.77 Seagate 4tb Skyhawk ST4000VX005 3.5" 5900RPM 64MB 7X24 Güvenlik Diski (Ithalat Hikvision)Satıcı: onlinealisverisyap
3.629,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 3629.84 Seagate Skyhawk ST4000VX005 3.5" 4 TB HDD HarddiskSatıcı: azomik
3.771,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 3771.86 Seagate Skyhawk ST4000VX005 4 Tb 3.5'' 5900RPM 64MB 7X24 Güvenlik DiskiSatıcı: MolekuL
3.807,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 3807.19 4 Tb Seagate Skyhawk St4000vx005 3.5'' 5900Rpm 64Mb 7X24 Guvenlik DiskiSatıcı: bizdeherseyvar
3.929,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3929.68