Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate SkyHawk HDD Fiyatları

Seagate 4TB Skyhawk RV ST4000VX016 3.5" 5900Rpm 256 MB 7x24 Güvenlik Hdd (Resmi Distribitör Ürünü)

Satıcı: firstteknoloji | 98 yorum

7.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7550.00
Seagate Skyhawk Surveillance ST4000VX016 3.5" 4 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDD

Satıcı: parosteknoloji

7.694,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 7694.40
Seagate Skyhawk Surveillance ST4000VX016 3.5" 4 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDD

Satıcı: vizyonbilgisayar

7.747,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 7747.37
Seagate SkyHawk, 4 TB, Dahili Sabit Disk, 3,5" SATA 6 Gb/s, 256 MB Önbellek, DVR NVR Gözetleme Sistemi için, Video Depolama için, 3 yil Dahili Rescue Services (ST4000VX016)

Satıcı: Nepal Bilişim

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 8009
Seagate Hdd Guv 4Tb 3.5" Skyhawk Sata6 256Mb 7/24 Guvenlık St4000vx016

Satıcı: nepalbilişim

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8099.00
Seagate 4TB 3.5 inç Güvenlik Kamerası Diski 5900 RPM SATA Okuma/Yazma Hızı ile ST4000VX016

Satıcı: Fame Bilişim Teknolojileri | 23 yorum

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8299.00
Seagate 4TB Skyhawk RV ST4000VX016 3.5" 5900Rpm 256MB 7x24 Güvenlik Hdd (Resmi Distribitör Ürünü)

Satıcı: ramazanmutlu

8.303,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 8303.25
Seagate 4TB Skyhawk RV ST4000VX016 3.5" 5900Rpm 256MB 7x24 Güvenlik Hdd (Resmi Distribitör Ürünü)

Satıcı: Tekno Merkezim

8.385,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 8385.97
SEAGATE 3.5 4TB SKYHAWK ST4000VX016 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

8.426,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 8426.89
Seagate 3.5" 4Tb Skyhawk St4000vx016 5900 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

8.508,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8508.00
Seagate 4TB SKYHAWK 256MB 7/24 RV ST4000VX016

Satıcı: Nepal Bilişim

8.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 8525.00
Seagate 4TB SKYHAWK 256MB 7/24 RV ST4000VX016

Satıcı: Teknomerkezim

8.591,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 8591.85
Seagate 4TB Skyhawk Surveillance 256MB 5900rpm (ST4000VX016) Güvenlik Diski 8.686,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 8696
Seagate ST4000VX016 3.5 İnç 4 TB 5900 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: netsiparis

8.954,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 8954.69
Seagate ST4000VX016 3.5 İnç 4 TB 5900 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.087,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 9087.93
4 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST4000VX016 (3 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

10.637,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

16 10637.00

Seagate SkyHawk HDD Fiyat Geçmişi

Seagate SkyHawk HDD Temel Özellikleri

Seagate SkyHawk HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 490 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate SkyHawk HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.