Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: depoguvenlik
4.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 4750.00 Seagate SkyHawk ST6000VX001 3.5" 6 TB 5900 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: FirstTeknoloji | 73 yorum
4.750,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 4750.99 Seagate SkyHawk ST6000VX001 3.5" 6 TB 5900 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: ekspresteknoloji
4.799,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 4799.90 Seagate 6TB Skyhawk 256MB 7/24 Rv ST6000Vx001Satıcı: Güvenlik Amiri | 3 yorum
4.977,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 4977.00 Seagate Skyhawk 35 6TB 256MB 5900 ST6000Vx001Satıcı: firstteknoloji
5.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 5000.00 Seagate Skyhawk 3.5 6Tb Sata 3.0 256Mb 195Mb/S Rv Sensör 5400Rpm 64Hd Kamera 7/24 Guvenlık Dıskı St6000Vx001Satıcı: ŞHG Bilişim
5.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 5100.00 Seagate 6Tb 3.5" 5400Rpm 256Mb Sata3 6Gb/S Skyhawk (St6000vx001)Satıcı: Dualpazar
5.275,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
7 5275.83 Seagate Skyhawk 3,5 6tb 256mb 5900 St6000vx001Satıcı: magicteknoloji | 7 yorum
5.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
8 5599.99 Seagate SkyHawk St6000Vx001 6 TB 5400 Rpm 256 MB 3.5" 7/24 Güvenlik HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
5.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 5599.99 Seagate Skyhawk 3,5 6tb 256mb 5900 St6000vx001Satıcı: NETSİPARİS
5.653,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 5653.30 SEAGATE SKYHAWK ST6000VX001 6TB 3.5" 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
5.724,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 5734.92 SEAGATE SKYHAWK, ST6000VX001, 3.5", 6TB, 256Mb, 5900Rpm, Güvenlik, HDDSatıcı: Ptd Bilişim
5.821,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 5831.25 SEAGATE SEAGATE SKYHAWK 6TB 5400RPM 256MB SATA3 6Gbit/sn ST6000VX001 7/24 HDDSatıcı: coreteknoloji
5.921,49 TL + Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
13 5931.49 Seagate St6000vx001 Sv35 6 Tb Sata 6Gb/S 7/24 Guvenlık Harddısk 6.232,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
14 6232.40 SEAGATE SKYHAWK ST6000VX001 6TB 3.5" 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
6.584,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
15 6584.75 Seagate 6TB 3.5" 5400Rpm 256MB SATA3 6GB/s Skyhawk (ST6000VX001)Satıcı: Cbn Dış Ticaret
8.116,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
16 8116.14 SEAGATE ST6000VX001 SV35 6 TB SATA 6GB/S 7/24 GÜVENLİK HARDDİSKSatıcı: Avrasya Market
11.025,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
17 11025.98