Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate SkyHawk HDD Fiyatları

Seagate Skyhawk 6 Tb 256MB Sata3 180TB/Y Rv 7/24 (ST6000VX009)

Satıcı: hdd bank | 1 yorum

9.999,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 9999.98
Seagate Skyhawk 6tb 5400RPM 256MB -ST6000VX009 - 6 TB

Satıcı: hdd bank

9.999,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 9999.98
Seagate SKYHAWK ST6000VX009 3.5" 6 TB 5400 RPM 256 MB 5900 Hard Disk

Satıcı: ebz

10.791,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 10791.59
Seagate SKYHAWK ST6000VX009 3.5" 6 TB 5400 RPM 256 MB 5900 Hard Disk

Satıcı: ramazanmutlu

11.134,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 11134.35
6 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA3 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST6000VX009 (Resmi Dist Garantili)

Satıcı: ramazanmutlu

11.147,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 11147.01
SEAGATE 3.5 6TB SKYHAWK ST6000VX009 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

11.406,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 11406.26
Seagate 3.5" 6Tb Skyhawk St6000vx009 5900 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

11.491,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 11491.90
Seagate 3.5" 6Tb Skyhawk St6000vx009 5400 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ramazanmutlu

11.596,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11596.90
6 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA3 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST6000VX009 (Resmi Dist Garantili)

Satıcı: onlinealisverisyap

11.726,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 11726.74
Seagate Skyhawk 6TB 5400Rpm 256MB -ST6000VX009

Satıcı: onlinealisverisyap

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 11509
6 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA3 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST6000VX009 (RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: netsiparis

12.316,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 12316.52
6 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA3 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST6000VX009 (RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.366,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 12366.53
Seagate SKYHAWK, , 3.5", 6TB, 256Mb, 5400Rpm, Güvenlik, HDD

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 12709.00
Seagate SKYHAWK, , 3.5", 6TB, 256Mb, 5400Rpm, Güvenlik, HDD

Satıcı: Smartlink

13.793,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 13793.00
Seagate 6TB SkyHawk 256MB 5400Rpm (ST6000VX009) Güvenlik Diski 14.436,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 14446
6 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK SATA 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST6000VX009 (3 YIL RESMI DIST GARANTILI)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

15.457,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 15457.00

Seagate SkyHawk HDD Fiyat Geçmişi

Seagate SkyHawk HDD Temel Özellikleri

Seagate SkyHawk HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 630 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate SkyHawk HDD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Seagate SkyHawk HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.