- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 6199.00 Seagate Skyhawk ST8000VX010 3.5" 8 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: magic
6.384,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 6384.88 8 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST8000VX010 (RESMI DIST GARANTILI)Satıcı: TAMTECH TEKNOLOJİ
6.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 6399.00 8TB SEAGATE SKYHAWK 256MB 7/24 RV ST8000VX010Satıcı: TAMTECH TEKNOLOJİ
6.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 6399.00 Skyhawk 8TB Gözetim 3.5IN 5400RPM 6GB/S SATA 256MSatıcı: DFS Bilgisayar
6.533,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 6533.78 Seagate Skyhawk 8tb 5400RPM 256MB -ST8000VX010Satıcı: TAMTECH
6.566,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 6566.01 Seagate Skyhawk 8Tb 5400Rseagate Skyhawk St8000vx010 3.5" 8 Tb 5400 Rpm 256 Mb Sata 3 HddSatıcı: Dfsbilgisayar
6.584,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 6584.85 Seagate Skyhawk ST8000VX010 3.5" 8 TB 256 MB 5400 RPM Sata 3 Hard DiskSatıcı: Techburada
6.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 6649.05 Seagate Skyhawk ST8000VX010 3.5" 8 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: sanaluygun
6.666,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
9 6666.73 Seagate Skyhawk Rv St8000vx010 3.5" 8tb 256mb 5400rpm Sata3 7/24 Güvenlik DiskiSatıcı: incehesap
6.701,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 6701.62 SEAGATE 3.5 8TB SKYHAWK ST8000VX010 7200 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
6.799,35 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
11 6809.35 Seagate Skyhawk 8Tb 5400Rpm 256Mb -St8000vx010Satıcı: Techburada
6.843,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 6843.87 8 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST8000VX010 (RESMI DIST GARANTILI)Satıcı: TECHBURADA
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
13 7009 Seagate Skyhawk St8000Vx010 3.5" 8 TB Sata-3.0 7200Rpm 256Mb HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
6.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 6999.99 Seagate 8 Tb Seagate 3.5 Skyhawk 5400RPM 256MB 7/24 Guvenlık ST8000VX010 (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: Vizyon Bilgisayar
7.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
15 7099.00 SEAGATE SKYHAWK 8TB 5400RPM 256MB SATA3 ST8000VX010 7/24 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
7.168,65 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
16 7178.65 Seagate Skyhawk RV St8000Vx010 8 TB 256 MB Önbellek 5400 RPM 3.5" HarddiskSatıcı: TECHBURADA
7.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 7199.00 Seagate Skyhawk 8tb 5400rseagate Skyhawk St8000vx010 3.5" 8 Tb 5400 Rpm 256 Mb Sata 3 HddSatıcı: DFS Bilgisayar
7.365,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 7365.35 8 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST8000VX010 (RESMI DIST GARANTILI)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
7.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 7400.00 Seagate St8000Vx010 Skyhawk 3.5 Inç 8Tb 5400Rpm 256Mb Sata 7/24 Hdd GriSatıcı: Lowell Teknoloji
7.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 7679.00 8 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST8000VX010 (RESMI DIST GARANTILI)Satıcı: Lowell Teknoloji
7.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
21 7809.00 8 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST8000VX010 (RESMI DIST GARANTILI)Satıcı: onlinealisverisyap
8.532,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 8532.72 8Tb St8000Vx010 256 Mb Önbellek 5400 Rpm 3.5" 7-24 Güvenlik HarddiskSatıcı: pazareyle
9.040,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
23 9050.09 Seagate Skyhawk ST8000VX010 3.5″ 8TB 256MB 5400RPM Sata3 7/24 Güvenlik HarddiskiSatıcı: nifbilişim
9.238,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
24 9248 8 TB SEAGATE 3.5 SKYHAWK 5400RPM 256MB 7/24 GUVENLIK ST8000VX010 (RESMI DIST GARANTILI)Satıcı: nifbilişim
9.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 9239.00 Seagate St8000Vx010 Skyhawk 3.5 Inç 8Tb 5400Rpm 256Mb Sata 7/24 Hdd GriSatıcı: Nusrat Bilişim
12.145,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
26 12145.12