Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
1.969,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 1969.26 Seagate Skyhawk ST2000VX015 3.5" 2 TB 5900 RPM SATA 3 HDDSatıcı: FirstTeknoloji | 4 yorum
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 1999.00 Seagate 2tb 5900RPM 256MB Sata 3 Sabit Disk ST2000VX015Satıcı: magicteknoloji | 10 yorum
2.189,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 2189.99 Seagate Skyhawk 3,5" 2tb 256MB ST2000VX015, 5900RPM, Güvenlik HDDSatıcı: NSEC | 14 yorum
2.199,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 2199.90 Seagate St2000vx015 Skyhawk 3.5" 2tb 5900rpm 256mb Sata 7/24 HarddiskSatıcı: magicteknoloji
2.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 2199.99 Seagate SkyHawk St2000Vx015 2 TB 5400 RPM 256 MB Sata 6 HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
2.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2199.99 Seagate 2TB ST2000VX015 3.5\" 256 MB Skyhawk Lite Surveillance Internal HarddiskSatıcı: Arslan Bilgisayar
2.177,41 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2187.41 Seagate Skyhawk Surveillance 3.5 inç 2 TB 5900 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: Magic Teknoloji
2.211,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 2211.84 Seagate Surveillance HDD Skyhawk 3.5 2000 GB Serial ATASatıcı: netsiparis
2.216,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 2216.60 SEAGATE ST2000VX015 SKYHAWK 3.5" 2TB 5900rpm 256mb SATA 7/24 HarddiskSatıcı: Lowell Teknoloji
2.243,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
10 2243.88 Seagate Skyhawk ST2000VX015 3.5" 2 TB 5900 RPM SATA 3 HDDSatıcı: 724alsak
2.248,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 2248.78 Seagate Skyhawk Surveillance 3.5 inç 2 TB 5900 RPM Sata 3.0 HarddiskSatıcı: Teknoraks
2.278,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
12 2278.56 Seagate St2000vx015 Skyhawk 3.5 2Tb 5900Rpm 256Mb Sata 7/24 Harddisk 2.283,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
13 2283.44 Seagate 2 TB SKYHAWK 3.5" 256MB 5400Rpm (ST2000VX015) 7/24 Güvenlik DiskSatıcı: EMBASHOP
2.254,30 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 2264.3 Seagate 3.5 Skyhawk 2Tb 5900Rpm 256Mb Sata3 Güvenlik Hdd St2000Vx015 (7/24)Satıcı: Teknoraks
2.304,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
15 2304.00 Seagate St2000vx015 Skyhawk 3.5" 2tb 5900rpm 256mb Sata 7/24 HarddiskSatıcı: Aison
2.426,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 2426.00 Seagate St2000Vx015 Skyhawk 3.5 Inç 2Tb 5900Rpm 256Mb Sata 7/24 Hdd GriSatıcı: Lowell Teknoloji
2.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 2439.00 Seagate 2TB ST2000VX015 3.5" 256 MB Skyhawk Lite Surveillance Internal HarddiskSatıcı: Lowell Teknoloji
2.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 2459 2Tb St2000Vx015 3.5" 256 Mb Skyhawk Sata3 7-24 Güvenlik Diski HarddiskSatıcı: pazareyle
2.861,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 2871.73