Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Seagate Skyhawk Surveillance HDD Fiyatları

Seagate Skyhawk 35 4tb 256MB 5900RPM ST4000VX013 - 4 TB

Satıcı: RED SOFTWARE

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6599.00
Seagate Skyhawk 35 4TB 256MB 5900RPM ST4000Vx013

Satıcı: firstteknoloji | 9 yorum

7.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 7700.00
Seagate St4000vx013 4tb Skyhawk Sata 3.0 5900rpm 256mb 3.5'' Dahili Güvenlik Diski

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 9999.00
Seagate ST4000VX013 SKYHAWK 3.5" 4TB 5400rpm 256mb SATA 7/24 Harddisk

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 9999.00
Seagate SkyHawk 3.5 inç 4 TB 5900 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: nifbilisim

12.273,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 12273.60
4 Tb Seagate Skyhawk 3.5"" 5400Rpm 256Mb (St4000vx013) 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: ylmzhome

16.207,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 16207.10
Seagate Skyhawk St4000vx013 4Tb 3.5"" 5900 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ylmzhome

40.243,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 40243.00
Seagate Skyhawk 3.5" 4TB 256MB ST4000VX013, 5900RPM, Güvenlik HDD

Satıcı: Erenler Ticaret

45.547,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 45547.29
Seagate 4TB Skyhawk Surveillance RV ST4000VX013 3.5" 5900Rpm 64MB 7x24 Güvenlik Diski

Satıcı: Erenler Ticaret

45.650,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 45650.03

Seagate Skyhawk Surveillance HDD Fiyat Geçmişi

Seagate Skyhawk Surveillance HDD Temel Özellikleri

Seagate Skyhawk Surveillance HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 20 mm
• Ağırlık 490 g
• Renk Seçenekleri Gri

Seagate Skyhawk Surveillance HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.