Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
11.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 11599.00 SYNOLOGY 4TB 3.5'' HAT5300-4T 7200RPM 256MB SATA-3 NAS DİSKİSatıcı: onlinealisverisyap
11.641,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 11651 Synology HAT5300-4T DSK 3.5" 4 TB 7200 RPM Sata 6 256 MB HDDSatıcı: pozitifteknikdestek
12.009,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 12009.00 Synology HAT5300-4T DSK 3.5" 4 TB 7200 RPM Sata 6 256 MB HDDSatıcı: teknostok
12.076,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 12076.21 Synology HAT5300-4T DSK 3.5" 4 TB 7200 RPM Sata 6 256 MB HDDSatıcı: onlinealisverisyap
12.097,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 12097.07 Synology HAT5300-4T Dsk 3.5'' 4tb 7200RPM Sata6 256MB SiyahSatıcı: teknostok
12.732,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 12732.62 Synology 4tb Synology HAT5300-4T 7200 256M SiyahSatıcı: Bypazar
25.268,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 25268.00