Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
200 TBW

Team Group T-Force Vulcan Z SSD Fiyatları

Team Vulcan Z HDD SSD 256GB 520/450MBS Sata3 2.5 T253TZ256G0C101

Satıcı: deltabilgisayar

2.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2470.00
Team Vulcan Z 256gb 520/450mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk T253tz256g0c101

Satıcı: DeltaBilgisayar

2.382,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 2382.80
Team Vulcan Z 256Gb 520/450Mb/S Sata 3.0 Ssd T253tz256g0c101

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.477,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 2477.50
TEAM 256GB VULCAN Z T253TZ256G0C101 520- 450MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

2.509,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 2509.85
Team Vulcan Z 256gb 520/450mb/s 2.5" Sata 3 Ssd Disk T253tz256g0c101

Satıcı: onlinealisverisyap

2.520,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 2520.84
Team 256Gb Vulcan Z T253tz256g0c101 520- 450Mb/S Ssd Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

2.532,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 2532.80
TEAM VULCAN Z 256GB 520/450MB/s 2.5" SATA 3 SSD Disk (T253TZ256G0C101)

Satıcı: onlinealisverisyap

2.584,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 2584.62
TEAM VULCAN Z 256GB 520/450MB/s 2.5" SATA 3 SSD Disk (T253TZ256G0C101)

Satıcı: onlinealisverisyap

2.832,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 2832.72
Team Vulcan Z 256GB 520/450MB/S Sata3 SSD T253TZ256G0C101

Satıcı: Batumay

3.240,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 3240.42
TEAM VULCAN Z 256GB 520/450MB/s SATA3 SSD T253TZ256G0C101

Satıcı: Hızlı Stok

3.752,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 3752.94

Team Group T-Force Vulcan Z SSD Fiyat Geçmişi

Team Group T-Force Vulcan Z SSD Temel Özellikleri

200 TBW

Team Group T-Force Vulcan Z SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 45 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Team Group T-Force Vulcan Z SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Team Group T-Force Vulcan Z SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.