Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Toshiba AL14SEB060N 12G 2.5" 600GB Enterprise SAS Harddisk
Satıcı: Codegen Shop | 1 yorum
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 2099.00
Codegen AL14SEB060N 2.5 İnç 600 GB Sas SSD Satıcı: Codegen Shop
1.910,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 1910.09
Toshiba Al14seb060n 600gb Enterprıse Sas Harddrıve 10000rpm/sas Serial Attached Scsı/2,5 Inch Satıcı: Codegenshop
1.973,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 1973.06
Toshiba AL14SEB060N 12G 600GB 2,5" Enterprise SAS Harddisk Satıcı: Codegen Shop
2.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 sn önce
4 2400
Toshiba AL14SEB060N 12G 600GB 2,5" Enterprise SAS Harddisk Satıcı: Codegen Shop
2.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 2390.00
TEMEL ÖZELLİKLER