Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: FirstTeknoloji | 77 yorum
1.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 1200.00 Toshiba DT01ACA100 1 TB HDDSatıcı: ekspresteknoloji | 76 yorum
1.499,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 1499.90 Toshiba 1tb 7200rpm Sata 3.0 32mb 3,5" Sabit Disk (dt01aca100) HarddiskSatıcı: HAYAT ELEKTRONİK
1.675,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 1675.00 Toshiba 1TB 7200RPM Sata 3.0 32Mb 3,5" Sabit Disk (DT01ACA100)Satıcı: hayatteknoloji | 43 yorum
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 1699.00 Toshiba DT01ACA100 1 TB 7200RPM Sata 3.0 32 Mb 3.5" Sabit DiskSatıcı: HAYATBİLİSİM
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 1699.00 TOSHIBA DT01ACA100 3.5" 1TB İNT. 7200RPM PC HDD DT01ACA100Satıcı: gokkusagibilgisayar
1.729,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 1729.61 Toshiba Dt01aca100 1Tb 3.5" Sata 3.0 7200 Rpm Hdd 1.773,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 1773.51 Toshiba DT01ACA100 1TB 3.5" SATA 3.0 7200 RPM HDDSatıcı: Teknoraks
1.796,46 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 1806.46