Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
12.733,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 12733.20 Toshiba MG10ACA20TE 3.5" 20 TB 7200 RPM 512 MB SATA 3 HDDSatıcı: ramazanmutlu | 7 yorum
12.515,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 12515.21 Toshiba Mg512e 20Tb 7200Rpm 512Mb - Mg10aca20teSatıcı: Dfsbilgisayar
12.844,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12844.53 TOSHIBA 3.5 20TB MG10 MG10ACA20TE 7200 RPM 512MB SATA-3 ENTERPRISESatıcı: onlinealisverisyap
12.866,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 12876 Toshiba 3.5" 20TB MG10 7200 ST-3 6.0Gb 512MB 512e MG10ACA20TESatıcı: GarajOnline
12.965,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 12965.58 Toshiba 3.5" 20TB MG10 7200 ST-3 6.0Gb 512MB 512e MG10ACA20TESatıcı: DFSBilgisayar
13.184,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 13184.64 Toshıba Enterprıse 20TB MG10 7200MHZ Sata3 6.0gb 512MB Cache 3.5" Harddisk MG10ACA20TESatıcı: Dfs Bilgisayar | 4 yorum
13.296,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 13296.00 Toshiba MG10ACA20TE 3.5" 20 TB 7200 RPM 512 MB SATA 3 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
13.410,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 13410.35 Toshiba Mg Serisi Mg10aca20te Uyumlu 20tb 7200rpm 512mb 3.5” Sata 3 HarddiskSatıcı: Akerbilişim
13.645,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 13645.01 Toshiba Mg512e 20tb 7200rpm 512mb - Mg10aca20teSatıcı: onlinealisverisyap
13.717,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 13717.19 Toshiba MG10ACA20TE 3.5" 20 TB 7200 RPM 512 MB SATA 3 HDDSatıcı: GarajOnline
13.725,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
11 13725.59 Toshiba Mg512e 20Tb 7200Rpm 512Mb - Mg10aca20te 13.819,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 13819.10