Toshiba MG11ACA24TE HDD

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba MG11ACA24TE HDD Fiyatları

TEKNOTEG - 24TB TOSHIBA 7200 MG11 7/24 SATA 1024MB MG11ACA24TE

Satıcı: DFSBilgisayar

37.896,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 37896.45
Toshıba 24tb Mg11 Mg11aca24te 512mb 7200rpm Enterprıse Sata-3 Nas Ve Güvenlik Diski

Satıcı: DFSBilgisayar

37.968,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 37968.46
24Tb Toshıba 7200 Mg11 7/24 Sata 1024Mb Mg11aca24te

Satıcı: Dfsbilgisayar

38.127,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 38127.10
Toshiba MG11 24TB Güvenlik ve Gözetim HDD 7200RPM, 1024MB Cache SATA-3 6.0GB/sn Surveillance HDD (MG11ACA24TE)

Satıcı: DFS Bilgisayar

38.610,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 38620.79
24TB Toshıba 7200 MG11 7/24 Sata 1024MB MG11ACA24TE

Satıcı: QUEENCK

38.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 38949.05
Toshiba Mg11 Mg11aca24te 24Tb 7200Rpm 1024Mb 3.5" Sata Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

41.700,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 41700.30
TOSHIBA 24TB MG11 MG11ACA24TE 512MB 7200RPM ENTERPRISE SATA-3 NAS VE GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: onlinealisverisyap

42.775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 42775.00
Toshıba 24tb Mg11 Mg11aca24te 512mb 7200rpm Enterprıse Sata-3 Nas Ve Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

42.900,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 42900.95
24TB TOSHIBA 7200 MG11 7/24 SATA 1024MB MG11ACA24TE

Satıcı: Lowell Teknoloji

43.881,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 43881.83
Toshiba 24TB TOSHIBA 7200 MG11 7/24 SATA 1024MB MG11ACA24TE

Satıcı: onlinealisverisyap

44.010,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 44010.32
Toshiba 24Tb Mg512E Mg11Aca24Te 7200Rpm 3.5 İnç Sata 3.5 Enterprıse Nas Ve Güvenlik Diski

Satıcı: pazareyle

45.203,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 45203.04
Toshiba 24Tb Mg512E Mg11Aca24Te 7200Rpm 3.5 İnç Sata 3.5 Enterprıse Nas Ve Güvenlik Diski - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

48.589,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 48589.14
Toshiba 24TB MG11 SATA 3 3,5 512MB 7200RPM (MG11ACA24TE) Güvenlik Diski 49.718,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 49728

Toshiba MG11ACA24TE HDD Fiyat Geçmişi

Toshiba MG11ACA24TE HDD Temel Özellikleri

Toshiba MG11ACA24TE HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 1 GB

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

Toshiba MG11ACA24TE HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.