Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshiba 10TB MN10ADA10TS N300 7200RPM 3.5 512MB Cache Sata 3 Nas Disk
Satıcı: yorungeonline
20.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 20799.00
Toshiba 10TB MN10ADA10TS N300 7200RPM 3.5 512MB Cache Sata 3 NAS Disk Satıcı: netsipariş
21.725,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 21725.50
TOSHIBA 35 10TB N300 MN10ADA10TS 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS Diski Satıcı: onlinealisverisyap
22.238,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 22238.00
Toshiba 10TB MN10ADA10TS N300 7200RPM 3.5 512MB Cache Sata 3 NAS Disk Satıcı: LowellTeknoloji
22.305,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 22305.26
TOSHIBA 3.5 10TB N300 MN10ADA10TS 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS Diski Satıcı: ZmTeknoloji
22.318,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 22328
Toshiba 10TB MN10ADA10TS N300 7200RPM 3.5 512MB Cache Sata 3 NAS Disk Satıcı: Lowell Teknoloji
22.706,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 22706.73
Toshiba Toshıba N300, MN10ADA10TS, 3.5", 10TB, 512MB 7200 Rpm, Sata3, 7/24 Nas, Server, HDD
Satıcı: Morve
23.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 23900.00
TOSHIBA N300, MN10ADA10TS, 3.5", 10TB, 512Mb 7200 Rpm, SATA3, 7/24 NAS, SERVER, HDD (Türkiye Distribütörü Garantili) Satıcı: MAESKO
27.759,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 27759.47
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM
VARYANT