Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: akerbilisim
11.106,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 11106.07 TOSHIBA 3.5 16TB N300 HDWG31GUZSVA 7200 RPM 256MB SATA-3 NAS DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
11.441,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 11451 Toshiba N300 16TB NAS 3,5 inç SATA dahili sabit disk. 24 7 işletim, 1 – 8 yuvalı NAS için ideal, 512 MB veri tamponu, 180 TB yıllık iş yükü oranı, 3 yıl garanti (HDWG31GUZSVA) beyazSatıcı: onlinealisverisyap
11.488,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 11488.42 Toshiba N300 16TB 7200Rpm 512MB - HDWG31GUZSVASatıcı: DFSBilgisayar
11.709,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 11709.48 Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 3.5" 16 TB 7200 RPM Sata 3 NAS HDDSatıcı: ramazanmutlu
11.721,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 11721.90 Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 3.5" 16 TB 7200 RPM Sata 3 NAS HDDSatıcı: GarajOnline
11.749,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 11749.57 Toshiba 16TB N300 7200Rpm 512MB - HDWG31GUZSVA 3.5 Disk (Nas 7-24 ) SATA3 Nas DiskSatıcı: SMALLMAN
11.759,00 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 11769 Toshiba 16Tb N300 7200Rpm 512Mb - Hdwg31guzsva 3.5 Disk (Nas 7-24) Sata3 Nas DiskSatıcı: Smallman
11.958,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 11958.33 Toshiba 16tb N300 7200rpm 512mb - Hdwg31guzsva 3.5 Disk (nas 7-24 ) Sata3 Nas DiskSatıcı: Maksimum Bilgisayar
12.129,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 12129.83 Toshiba 16tb N300 7200rpm 512mb - Hdwg31guzsva 3.5 Disk (nas 7-24 ) Sata3 Nas DiskSatıcı: verofis
12.230,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 12230.00 Toshiba 16TB N300 7200Rpm 512MB - HDWG31GUZSVA 3.5 Disk (Nas 7-24 ) SATA3 Nas DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.276,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 12286 Toshiba 3,5 N300 16TB 512MB 7200RPM HDWG31GUZSVASatıcı: pazarola
12.478,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
12 12478.09 Toshiba 16TB N300 7200Rpm 512MB - HDWG31GUZSVA 3.5 Disk (Nas 7-24 ) SATA3 Nas DiskSatıcı: SMALLMAN
12.614,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 12614.05 Toshiba 16Tb N300 7200Rpm 512Mb - Hdwg31guzsva 3.5 Disk (Nas 7-24) Sata3 Nas Disk 12.907,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
14 12907.17 Toshiba 16Tb N300 7200Rpm 512Mb - Hdwg31Guzsva 3.5 Disk (Nas 7-24 ) Sata3 Nas DiskSatıcı: pazareyle
13.979,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
15 13979.82