Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshiba P300 1tb Sata 3 HDD Harddisk High Performance 3.5" HDWD110UZSVA
Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 4 yorum
4.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 4499.00
Toshiba 1TB 7200RPM P300 Sata3 64MB HDWD110UZSVA
Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 4 yorum
4.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 4500.00
Toshiba 3,5 P300 1tb 64mb 7200rpm Hdwd110uzsva Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ
4.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 4500.00
TEMEL ÖZELLİKLER