Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Toshıba P300 2 Tb 256MB 7200RPM Sata3 Desktop (HDWD320UZSVA)
Satıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri
8.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 8699.00
Toshiba P300 2tb 7200RPM 256MB - HDWD320UZSVA - 2 TB
Satıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri
8.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 8699.00
Toshiba P300 HDWD320UZSVA 2TB 7200RPM 256MB 3.5" SATA Harddisk Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 8999.00
Toshiba 2tb 7200rpm P300 Sata3 256mb Hdwd320uzsva Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 8999.00
Toshiba 2Tb Hdwd320uzsva P300 High Performance 720Rpm 256Mb 6.0Gb-S Cache Sata 3 Sabit Disk
Satıcı: ylmzhome
27.461,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 27461.40
Toshiba P300 HDWD320UZSVA 2TB 256MB 7200RPM Sata3 3.5" Hard Disk Satıcı: Erenler Ticaret
27.756,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 27756.70
TEMEL ÖZELLİKLER