Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
3.260,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 sn önceki fiyat
1 3260.02 Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB 5400 RPM 128 MB 3.5" SATA 3 HDDSatıcı: teknostok | 28 yorum
3.239,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 3239.71 Toshiba 3,5" P300 4Tb 128Mb 5400Rpm Hdwd240uzsvaSatıcı: Garaj Onlıne
3.257,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 3257.94 Toshıba 4Tb 5400 Sata3 128Mb P300 3.5 Sata3 Dısk Hdwd240uzsva 3.263,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 3263.47 TOSHIBA P300 4TB 5400RPM 128MB SATA3 6Gbit/sn HDWD240UZSVA PC HDDSatıcı: onlinealisverisyap
3.258,63 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 3268.63 Toshiba HDWD240UZSVA 3.5" 5400RPM 4TB Sata 3.0 128 MB Masaüstü HarddiskSatıcı: teknostok | 1 yorum
3.348,00 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 3348.00 Toshiba 4TB P300 HDWD240UZSVA 3.5" 5400RPM PC HarddiskSatıcı: onlinealisverisyap
3.415,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
7 3425.67 Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB 5400 RPM 128 MB 3.5" SATA 3 HDDSatıcı: ramazanmutlu
3.429,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 3429.90 Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 TB 5400 RPM 128 MB 3.5" SATA 3 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
3.433,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
9 3433.19 Toshiba Toshıba P300 Hdwd240uzsva 3.5 Inç 4 Tb 5400 Rpm 128 Mb Sata 6.0gb/sSatıcı: Garaj Online Elektronik
3.578,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 3578.75 Toshiba 4TB P300 HDWD240UZSVA 3.5" 5400RPM PC HarddiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.619,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 3619.08 Toshiba P300 4TB 5400RPM Sata3 128 MB Cache Sabit Disk HDWD240UZSVASatıcı: Bypazar | 2 yorum
8.261,00 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 8261.00 Toshiba 4tb Toshıba 5400rpm P300 Sata3 128mb Hdwd240uzsvaSatıcı: e-babil elektronik
9.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 9539.00