Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba S300 HDD (10 TB) Fiyatları

Toshiba S300 Pro 10TB 7200RPM 512MB Önbellek 3.5 inç SATA 3.0 Surveillance Harddisk (MD10ADA10TV) 19.115,64 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 19125.64
Toshiba S300 Pro 10TB 7200RPM 512MB Önbellek 3.5 inç SATA 3.0 Surveillance Harddisk (MD10ADA10TV) 19.115,64 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 19125.64
Toshiba S300 Pro MD10ADA10TV 10 TB 7200 Rpm 256 MB 3.5" Sata3 Hdd

Satıcı: ebz

19.566,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 19566.55
10TB Toshıba 7200RPM S300 Sata3 512MB MD10ADA10TV - 10

Satıcı: firstteknoloji

19.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 19750.00
Toshiba S300 Pro MD10ADA10TV 10 TB 7200 Rpm 256 MB 3.5" Sata3 Hdd

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

19.788,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 19788.28
Toshiba 10TB MD10ADA10TV S300 Pro Surveillance 256MB 7200Rpm Sata 3 7-24 Güvenlik Diski

Satıcı: ramazanmutlu

20.242,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 20242.60
Toshiba S300 PRO, , 3.5", 10TB, 512Mb 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik HDD

Satıcı: Betaplus

20.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 20469.00
TOSHIBA 3.5 10TB S300 AI MD10ADA10TE-V 7200 RPM 512MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

20.523,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 20523.00
Toshiba 10TB MD10ADA10TV S300 Pro Surveillance 256MB 7200Rpm Sata 3 7-24 Güvenlik Diski

Satıcı: Betaplus

20.639,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 20639.04
Toshiba S300 Pro 3.5" 10TB 512MB 7200RPM MD10ADA10TV Sata3 Güvenlik Sabit Disk

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

20.804,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 20804.05
TOSHIBA 10TB S300 PRO MD10ADA10TV 256MB 7200RPM GÜVENLİK DİSKİ

Satıcı: ZmTeknoloji

20.855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 20855.00
Toshiba S300 PRO, , 3.5", 10TB, 512Mb 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik HDD

Satıcı: DFS Bilgisayar

21.026,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 21026.40
Toshiba 10TB MD10ADA10TV S300 Pro Surveillance 256MB 7200Rpm Sata 3 7-24 Güvenlik Diski

Satıcı: netsipariş

21.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 21415.00
Toshiba S300 AI 10TB 7200Rpm 512MB - MG10ADA10TE-V

Satıcı: DFSBilgisayar

21.475,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 21475.23

Toshiba S300 HDD (10 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba S300 HDD (10 TB) Temel Özellikleri

Toshiba S300 HDD (10 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 770 g
• Renk Seçenekleri Gri

Toshiba S300 HDD (10 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.