Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba S300 HDD Fiyatları

Toshiba 4Tb S300 3.5" 5400Rpm (Hdwt840Uzsva) Harddisk - Yok

Satıcı: firstteknoloji

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 7000.00
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 3.5" 4 TB 5400 RPM SATA 3 HDD

Satıcı: ebz

6.881,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 6881.59
Toshiba S300 Surveillance HDWT840UZSVA 4TB 256MB 5400Rpm 3.5” SATA3 7/24 Güvenlik Diski 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6999.00
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 3.5" 4 TB 5400 RPM SATA 3 HDD

Satıcı: ramazanmutlu

7.078,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 7078.72
Toshiba 4TB S300 3.5 5400rpm (HDWT840UZSVA) Harddisk

Satıcı: ramazanmutlu

7.093,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 7093.38
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4TB 256MB 5400RPM 3,5″ SATA 3.0 Harddisk 6.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7009
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4TB 256MB 5400RPM 3,5″ SATA 3.0 Harddisk 6.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7009
Toshiba S300 4TB 5400Rpm 256MB - HDWT840UZSVA

Satıcı: ByOSTeknoloji | 33 yorum

7.177,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 7177.03
TOSHIBA 3.5 4TB S300 HDWT840UZSVA 5400 RPM 128MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

7.195,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 7195.72
TOSHIBA 3.5 4TB S300 HDWT840UZSVA 5400 RPM 128MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

7.222,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 7222.01
Toshıba 4Tb 3.5" S300 Hdwt840uzsva 5400 Rpm 128Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: kasvabilişim

7.241,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 7241.80
Toshıba 3.5" 4Tb S300 Hdwt840uzsva 5400 Rpm 128Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

7.257,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 7257.00
4TB TOSHIBA 5400RPM S300 SATA3 256MB 7/24 HDWT840UZSVA

Satıcı: incehesap

7.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 7289.00
Toshiba S300 3.5 inç 4 TB 5400 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: DFSBilgisayar

7.295,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 7295.14
Toshiba 4TB S300 256MB 5400Rpm (HDWT840UZSVA) Güvenlik Diski 7.292,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7302
Toshıba 3.5 S300 4Tb 5400Rpm 256Mb Sata3 Güvenlik Hdd Hdwt840Uzsva (Güvenlik 7/24)

Satıcı: Enrakipsiz

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

16 7510
Toshiba S300 4Tb 5400Rpm 256Mb Sata (HDWT840UZSVA) | 7/24 Güvenlik Diski

Satıcı: Garaj Online Elektronik

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 7599.00
Toshiba S300 3.5 inç 4 TB 5400 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: Nepal Bilişim

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

18 7599.00
Toshiba 4TB 5400RPM S300 SATA3 256MB 7/24 HDWT840UZSVA

Satıcı: incehesap

7.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

19 7609.00

Toshiba S300 HDD Fiyat Geçmişi

Toshiba S300 HDD Temel Özellikleri

Toshiba S300 HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 256 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Renk Seçenekleri Gri

Toshiba S300 HDD Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

M.Necati U***** Profil Resmi

3 yorum

M.Necati U***** Idefix fiyatları yanlış.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.