Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:

Toshiba S300 Pro Surveillance HDD Fiyatları

Toshiba 4 TB MD10ADA800V N300Pro 7200RPM 512MB SATA3 180TB-Y 7-24 Güvenlik Disk

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 29 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 14999.00
Toshiba 3,5" 8TB 7200RPM S300 SATA3 256MB MD10ADA800V Harddisk 14.982,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14992.3
Toshiba 3,5" 8TB 7200RPM S300 SATA3 256MB MD10ADA800V Harddisk 14.982,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 14992.3
Toshiba 8tb MD10ADA800V S300PRO 7200RPM 512MB Sata3 180TB-Y 7-24 Güvenlik Disk

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

15.150,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 15150.59
TOSHIBA MD10ADA800V S300 PRO 3.5" 8TB 7200rpm 512MB SATA 7/24 Harddisk

Satıcı: Betaplus

15.158,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 15158.16
Toshiba 8tb Md10ada800v S300pro 7200rpm 512mb Sata3 180tb-y 7-24 Güvenlik Disk

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

15.510,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 15510.28
TOSHIBA 3.5 8TB S300 PRO MD10ADA800V 7200 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

15.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 15759.00
Toshiba 8tb Md10ada800v S300pro 7200rpm 512mb Sata3 180tb-y 7-24 Güvenlik Disk

Satıcı: teknostok

16.359,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 16359.06
Toshıba 3.5" 8Tb S300 Pro Md10ada800v 7200 Rpm 256Mb Sata-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

16.635,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 16635.10
Toshiba S300 Pro 8TB MD10ADA800V 3.5" 7200RPM 512Mb Sata3 180TB/Y 7/24 Güvenlik Hard Diski

Satıcı: Smartlink

16.941,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 16941.62
8Tb Toshıba 7200Rpm S300 Sata3 512Mb Md10ada800v

Satıcı: Netsiparis

17.474,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 17474.60
Toshiba 8TB MD10ADA800V S300Pro 7200RPM 512MB SATA3 180TB-Y 7-24 Güvenlik Disk

Satıcı: netsiparis

17.795,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 17795.62
TOSHIBA 3.5 8TB S300 PRO MD10ADA800V 7200 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

17.852,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 17852.00
Toshiba S300 Pro 8TB 7200Rpm 512MB - MD10ADA800V

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 17999.00
Toshiba 8TB MD10ADA800V S300Pro 7200RPM 512MB SATA3 180TB-Y 7-24 Güvenlik Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

18.477,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 18477.53

Toshiba S300 Pro Surveillance HDD Fiyat Geçmişi

Toshiba S300 Pro Surveillance HDD Temel Özellikleri

Toshiba S300 Pro Surveillance HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 512 MB

TASARIM TASARIM

• Ağırlık 755 g
• Renk Seçenekleri Gri
• Aydınlatma Yok

Toshiba S300 Pro Surveillance HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.