Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon Germany
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
1.535,26 TL + 92,88 TL Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 1545.26 Transcend Mts420s 240Gb 22X42mm M.2 M.2 Sata 3 Ultrabook SsdSatıcı: PTD Bilişim
1.829,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 1829.70 Transcend MTS420S TS240GMTS420S 240 GB M.2 SSDSatıcı: pozitifteknikdestek | 4 yorum
1.962,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 1962.61 Transcend MTS420S 240GB 22x42mm M.2 M.2 Sata 3 Ultrabook SSDSatıcı: Ptd Bilişim
2.005,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 2005.40 Transcend 240GB MTS420S 2 Sata3 22x42mm SSD TS240GMTS420SSatıcı: ptdbilişim
2.041,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 2041.66 Transcend TS240GMTS420S M2 240 GB M.2 430 MB/s 500 MB/s SSDSatıcı: PTD BİLİŞİM
2.057,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 2057.07 Transcend Mts420s 240Gb 22X42mm M.2 M.2 Sata 3 Ultrabook Ssd 2.100,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2100.46 Transcend MTS420S 240GB 22x42mm M.2 M.2 Sata 3 Ultrabook SSDSatıcı: UZMANLARPC
2.115,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 2115.66 Transcend MTS420S 240GB 22x42mm M.2 M.2 Sata 3 Ultrabook SSDSatıcı: PTD BİLİŞİM
2.187,09 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 2197.09 Transcend MTS420S TS240GMTS420S 240 GB M.2 SSDSatıcı: genaybilgisayar
2.352,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 2352.84 transcend MTS420S 240GB 22x42mm M.2 M.2 Sata 3 Ultrabook SSDSatıcı: ADA MÜHENDİSLİK
2.692,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
11 2692.80 transcend TS240GMTS420S 240 GB 500/430MB/s 22x42 M2 Ultrabook SSD HarddiskSatıcı: Genay Bilgisayar
2.966,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
12 2966.63