Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Transcend MTE400S 512 GB NVMe PCIe Gen3 x4 M.2 2242 Dahili Solid State Drive (SSD) 3D TLC NAND (TS512GMTE400S) Satıcı: Notebookstore
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 3209
Transcend Ts512Gmte400S 512GB Pcle NVMe 22X42 M.2 SSD Satıcı: notebookstore
3.181,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 3181.46
Transcend 512gb M.2 2242 1000 - 1999 Mb/s Nvme Ssd Ts512gmte400s Satıcı: notebookstore
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 3199.00
Transcend TS512GMTE400S 512GB PCle Gen3x4 NVMe 3D TLC DRAM-less 22x42 M.2 SSD Satıcı: NotebookStore
3.199,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 3199.01
Transcend TS512GMTE400S 512 GB PCIe Gen3x4 M.2 2242 NVMe SSD Satıcı: notebookstore
3.245,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 3245.93
Transcend TS512GMTE400S 512 GB M.2 SSD PCIe Gen3 x4 NVMe Hızlı Veri Aktarımı
Satıcı: notebookstore | 2 yorum
3.403,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 3403.19
512 GB
3.181,46 TL
1 TB
Fiyat bulunamadı
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ