Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
2.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 2229.00 Transcend TS1TSSD220Q 2.5 İnç 1 TB Sata 500 MB/s 550 MB/s SSDSatıcı: Teknoraks
2.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
2 2349.00 Transcend Ts1tssd220q 1tb 550-500mb/s Qlc Nand 2.5" Sata3 SsdSatıcı: Teknoraks
2.319,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 2319.00 Transcend TS1TSSD220Q 2.5" 1 TB 550-500 MB/S QLC NAND SATA3 SSDSatıcı: teknoraks
2.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 2379.00 Transcend Ts1Tssd220Q 1Tb 550-500Mb/S Qlc Nand 2.5 Inç Sata3 Ssd SiyahSatıcı: Teknoraks
2.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 2379.00 Transcend Ts1Tssd220Q 1 TB 550-500 MB/s QLC Nand 2.5" Sata3 SSDSatıcı: Teknoraks
2.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 2459.00