Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EMBASHOP
2.118,86 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 2128.86 Turbox Fastlab X Kta1000 Sata3 520/400Mbs 1Tb Ssd 2.301,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 2301.21 Turbox FastLab X KTA1000 Sata3 520/400Mbs 1TB SSDSatıcı: EMBA BİLİŞİM
2.464,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2464.42 Turbox FastLab X KTA1000 2.5" 1 TB 520/400 SATA 3 SSDSatıcı: EMBABİLİŞİM
2.479,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 2479.10 Turbox FastLab X KTA1000 Sata3 520400Mbs 1TB SSDSatıcı: marasstore
2.573,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 2573.87 Turbox FastLab X KTA1000 2.5" 1 TB 520/400 SATA 3 SSDSatıcı: gateteknoloji
2.905,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 2905.97 TURBOX Kta1000 520mbs/400mbs 2.5'' 1tb Ssd 124522477777Satıcı: e-babil elektronik
3.909,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
7 3909.00 Turbox FastLab X KTA1000 Sata3 520/400Mbs 1TB SSDSatıcı: marasstore
4.151,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 4151.39