Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: sizinsepetiniz
682,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 682.62 Turbox Spherical 9 KTA320 2.5" 256 GB SATA 3 SSDSatıcı: DMCBİLGİSAYAR
798,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 798.00 Turbox Spherical 9 KTA320 Sata3 550/450 2.5 inç 256GB SSDSatıcı: EMBASHOP
795,69 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 805.69 TURBOX Kta320 Ssd 256 Gb 2.5" Sata 6gb/sSatıcı: ZOMANA
826,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 826.37 TURBOX Kta320 2.5" 256 Gb Sata 3 SsdSatıcı: sizinsepetiniz
840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
5 840.00 Turbox Spherical 9 Kta320 Sata3 550/450 2.5 İnc 256Gb SsdSatıcı: EMBA BİLİŞİM
867,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 867.30 Turbox 256GB KTA320 520MB / 400MB 2.5'' SSD HarddiskSatıcı: DTS Teknoloji
932,44 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 942.44 Turbox Spherical 9 Kta320 256 GB 2.5" Sata 3 SSDSatıcı: GpnTeknoloji
1.016,90 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 1026.9