Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
457 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
598 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

TwinMOS CoreX SSD Fiyatları

Twinmos 1Tb Corex Nvme Gen4 M.2 Ssd 5000Mb Okuma / 4800Mb Yazma

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.603,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 6603.00
TwinMOS CoreX 1TB NVMe M.2 SSD (5000-4800Mb/s)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 1 yorum

6.887,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 6887.00
TwinMOS CoreX NVCX1TBG42280 1TB 5000-4800MB/S NVMe M.2 SSD

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 7110
TwinMOS 1TB Corex Okuma 5000MB Yazma 4800MB Gen4x4 NVMe M.2 SSD (NVCX1TBG42280) 7.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7509
Twinmos NVCX1TBG42280 1 TB M.2 Pcıe Gen4 Nvme SSD

Satıcı: ebz

7.709,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 7709.59
TWINMOS NVCX1TBG42280 M.2 1TB (5000/4800MB/s) PCIe + NVMe (3D TLC NAND) SSD Disk (22x80MM)

Satıcı: ramazanmutlu

7.854,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 7854.45
Twinmos NVCX1TBG42280 1 TB M.2 Pcıe Gen4 Nvme SSD

Satıcı: ramazanmutlu

7.937,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 7937.47
1Tb Twinmos M.2 Pcıe Gen4 Nvme 5000-4800Mb/S Tlc 3Dnand (Nvcx1tbg42280) Ssd Disk

Satıcı: BilgePazar

8.005,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 8005.60
TWINMOS 1TB CoreX 5000-4800MB/s M2 NVME GEN4 DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

8.093,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8093.30
TWINMOS NVCX1TBG42280 M.2 1TB (5000/4800MB/s) PCIe + NVMe (3D TLC NAND) SSD Disk (22x80MM)

Satıcı: onlinealisverisyap

8.331,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 8331.17
TwinMOS CoreX NVCX1TBG42280 1TB 5000-4800MB/S M.2 SSD Sabit Disk

Satıcı: DFSBilgisayar

8.367,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 8367.59
TwinMOS CoreX NVCX1TBG42280 1TB 5000-4800MB/S M.2 SSD Sabit Disk

Satıcı: netsiparis

8.809,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 8809.64
1 Tb Twınmos M.2 Pcıe Corex Gen4 Nvme 5000/4800 Tlc 3dnand Nvcx1tbg42280

Satıcı: Teknoteg

8.971,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8971.50
1 Tb Twınmos M.2 Pcıe Corex Gen4 Nvme 5000/4800 Tlc 3dnand NVCX1TBG42280

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

14 9219.00

TwinMOS CoreX SSD Fiyat Geçmişi

TwinMOS CoreX SSD Temel Özellikleri

m.2
457 K IOPS
598 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
960 TBW

TwinMOS CoreX SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 4800 MB/s
• Sıralı Okuma 5000 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 598 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 457 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 960 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.2 mm
• Ağırlık 5.6 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

TwinMOS CoreX SSD Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ömer Profil Resmi

24 yorum

ömer Sadece 2 ayda fiyatı ikiye katlanmış yuh! Diğer benzer ürünlerde de maalesef aynı durum söz konusu böyle piyasa mı olur arkadaş?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.