Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
55 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
75 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

TwinMOS Hyper H2 Ultra SSD (512 GB) Fiyatları

TwinMOS 512GB TM512GH2UGL 580-550MB/s SATA-3 SSD DİSK

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 3510
Twinmos TM512GH2UGL 2.5" 512 GB 580/550 MB/S TLC 3D NAND SATA 3 SSD

Satıcı: TNG

3.495,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 3495.08
Twinmos TM512GH2UGL 2.5" 512 GB 580/550 MB/S TLC 3D NAND SATA 3 SSD

Satıcı: BilsoyTeknoloji

3.608,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 3608.00
TwinMOS 512GB H2 Ultra 2.5" TM512GH2UGL (580-550MB-S) Sata (3d Nand) SSD Disk (Gri)

Satıcı: ByOSTeknoloji | 150 yorum

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3879.03
TwinMOS 512GB H2 Ultra 2.5" TM512GH2UGL (580-550MB-S) Sata (3d Nand) SSD Disk (Gri)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 150 yorum

3.976,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 3976.03
Twinmos 512Gb 2.5" Sata3 580Mb-550Mb/S3dnand (Tm512gh2ugl) Ssd Disk

Satıcı: BilgePazar

3.994,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3994.20
Twinmos Tm512gh2ugl 2.5" 512Gb (580/550Mb/S) Sata (3D Nand) Ssd Disk

Satıcı: nepalbilişim

4.042,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4042.50
Twinmos TM512GH2UGL 2.5" 512 GB 580/550 MB/S TLC 3D NAND SATA 3 SSD

Satıcı: ramazanmutlu

4.047,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 4047.03
TwinMOS 512GB H2 Ultra 2.5" (580-550MB-S) Sata (3d Nand) SSD Disk (Gri)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 4099.00
Twinmos TM512GH2UGL 2.5" 512 GB 580/550 MB/S TLC 3D NAND SATA 3 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

4.213,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 4213.47
Twinmos TM512GH2UGL Sata 3.0 512 GB SSD

Satıcı: Teknoraks

4.385,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 4385.75
TwinMOS 512GB H2 Ultra 2.5" (580-550MB-S) Sata (3d Nand) SSD Disk (Gri)

Satıcı: Nepal Bilişim

4.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 4459.00
Twinmos TM512GH2UGL Sata 3.0 512 GB SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.461,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 4461.03
512 Gb Twınmos 2.5 Sata3 580/550 3dnand Grey Tm512gh2ugl

Satıcı: Teknoteg

4.539,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 4539.38
TwinMOS Hyper 512GB 2.5'' SATA3 SSD (580/550Mb/s)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

4.721,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 4721.58

TwinMOS Hyper H2 Ultra SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

TwinMOS Hyper H2 Ultra SSD Ürün Ailesi

TwinMOS Hyper H2 Ultra SSD (512 GB) Temel Özellikleri

55 K IOPS
75 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
230 TBW

TwinMOS Hyper H2 Ultra SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 512 GB
• Sıralı Yazma 550 MB/s
• Sıralı Okuma 580 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 75 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 55 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 230 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 48 g
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS Hyper H2 Ultra SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.