Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd Ultrastar HC580 0F62796 WUH722424ALE6L4 3.5 24 TB 7200 RPM 512 MB SATA HDD Satıcı: onlinealisverisyap
51.933,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
1 51943
WD ULTRASTAR, WUH722424ALE6L4, 3.5", 24TB, 512Mb, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, DATA CENTER-GÜVENLİK-NAS-SERVER, HDD (DC HC580) (0F62796) (Türkiye Distribütörü Garantili) Satıcı: UZMANLARPC
53.000,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 53000.30
Wd Ultrastar 3.5 inc 24TB 7200RPM 512MB HC580 0F62796 WUH722424ALE6L4 Sabit Disk(5 Yıl Garantili) Satıcı: onlinealisverisyap
53.431,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 53431.26
Wd Ultrastar 3.5 inc 24TB 7200RPM 512MB HC580 0F62796 WUH722424ALE6L4 Sabit Disk(5 Yıl Garantili)
Satıcı: teknodep | 1 yorum
55.061,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 55061.45
Wd Ultrastar 3.5 inc 24TB 7200RPM 512MB HC580 0F62796 WUH722424ALE6L4 Sabit Disk(5 Yıl Garantili) Satıcı: onlinealisverisyap
59.951,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
5 59951.53
Wd Ultrastar, WUH722424ALE6L4, 3.5", 24TB, 512MB, 7200 Rpm, 7/24 Enterprise, Data Center-Güvenlik-Nas-Server, HDD (Dc HC580) (0F62796) (Türkiye Distribütörü Garantili) - 2,4 TB
Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK
61.318,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 61318.50
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM
VARYANT