Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Verbatim 256GB Dahili Sata Vi550 SSD S3 2.5" 500MB/S - 550MB/S (49351) - Dahili SSD
Satıcı: Hepsiburada | 102 yorum
3.176,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 3176.47
Verbatim Vİ550 S3 2.5" 256 GB Sata 3 SSD Satıcı: mediamarkt
4.095,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 4095.00
Verbatim Vi550 S3 256Gb 2.5 inç Sata-3 Dahili SSD Siyah
4.199,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
18 dk önce
3 4199.00
Verbatim 256GB Vi550 S3 SATA 3.0 SSD (Okuma 550MB / Yazma 460MB) Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
4.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 4649.00
Verbatim 256GB Vi550 S3 SATA 3.0 SSD (Okuma 550MB / Yazma 460MB) Satıcı: RNG TEKNOLOJİ
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 6000.00